Agenda 2017

januari

07
Nederlandse bondscompetitie 8e ronde
Cema/De Vaste Zet Geleen - Tilburg 1
IJmuiden - Tilburg 2

07

14
Clubwerking  - (14:00)
Interne competitie

15
Belgische Interclub 2e ronde
WDC Heule - DC Genk
Brabo Antwerpen - Brussel/Wallonië

21
Nederlandse bondscompetitie 9e ronde
Tilburg 1 - IJmuiden
Tilburg 2 - OG Utrecht

21

28

28
Nederlandse Bondscompetitie 8e ronde
Cema/De Vaste Zet Geleen - Tilburg 1
IJmuiden - Tilburg 2

28



februari

04

04

11

12
Belgische Interclub 3e ronde
WDC Heule - Phenix Kortrijk
DC Genk - Brabo Antwerpen

18
Nederlandse bondscompetitie 11e ronde
Den Haag - Tilburg 1
Heijmans Excelsior Rosmalen - Tilburg 2

18

19

25
Belgische kampioenschappen in Oteppe
Duurt tot en met 5 maart

25



maart

01

04
Franse Interclub 4e ronde
Compiègne B - WDC Heule

04

11

18

19

25

26
Belgische Interclub 4e ronde
Brabo Antwerpen - WDC Heule
Phenix Kortrijk - Wallonië/Brussel



april

01
Franse Interclub 5e ronde
Wattrelos C - WDC Heule in Pelves (Fr)

01

02

03

08

11

15

15

15
Belgisch Kampioenschap 2017  - (14:00)
Barrage Ronald Schalley - Bryan Wollaert

22

23

29

29



mei

01

07
Belgische Interclub 5e ronde
Phenix Kortrijk - Brabo Antwerpen
Brussel/Wallonië - DC Genk

10
Wereldkampioenschap Dama in Koeweit
Uitgesteld - latere datum nog niet bekend

21
Salou Open (Spanje)
Duurt tot 29 mei



juni

11

24

25

25



juli

21

31



augustus

01

04
Brunssum Open
duurt tot 12 augustus

14
MTB Open Hoogeveen (Nl)
Duurt tot 19 augustus

26



september

02
Clubwerking  - (14:00)
Start nieuwe seizoen

03

09

10

10

16

16
Nationale Bondscompetitie Nederland 1e ronde  - (12:00)
VBI Huissen - Dammend Tilburg 1
D Tilburg 2 - CC Rotterdam
D Tilburg 3 - Alblasserdam

17

23

23

30

30
Nationale Bondscompetitie Nederland 2e ronde  - (12:00)
D Tilburg 2 - Zaanstreek
D Tilburg 3 - Cema/De Vaste Zet Geleen 2



oktober

01
Wereldkampioenschap Algemeen in Tallinn (Ee)
Duurt tot 17 oktober
Formule met 84 spelers, waaronder een Belg

07
Interclub Ligue Hauts de France 1e ronde
WDC Heule - Pelves B
Compiègne B - Glisy B
La Couture - Wattrelos C

14

15

21

28

28
Nationale Bondscompetitie Nederland 3e ronde
Hijken DTC - D Tilburg 1
VBI Huissen 2 - D Tilburg 2
Lent - D Tilburg 3

28



november

04

05
Belgische Interclub 1e ronde  - (13:00)
Brabo Antwerpen - Phenix Kortrijk
DC Genk - Brussel/Wallonië
WDC Heule vrij

11
Nationale Bondscompetitie Nederland 4e ronde
DT1 – Van Stigt Thans
DT2 – Lent
DT3 – Brainsport Eindhoven

11

16
Lishui Open (China)
Duurt tot 21 november

18

18

19

19

25
Nationale Bondscompetitie Nederland 5e ronde
CTD Arnhem – DT1
IJmuiden – DT2
Limburg CT – DT3

25

26

26



december

02

02
Interclub Ligue Hauts de France 2e ronde  - (15:00)
Glisy B - La Couture
Wattrelos C - WDC Heule
Pelves B - Compiègne B

03
Belgische Interclub 2e ronde  - (13:00)
Phenix Kortrijk - WDC Heule
Brabo Antwerpen - DC Genk

09
Nationale Bondscompetitie Nederland 6e ronde
DT1 – Witte van Moort
DT2 – Van Stigt Thans 2
DT3 –DIOS Eureka 3

09

16
Nationale Bondscompetitie Nederland 7e ronde
Rijnsburg–DT1
Samen Sterk – DT2
NDV Nieuwland – DT3

16

23

28



2016 | 2018

Speellokaal: VBS De Watermolen Watermolenwal 16 te 8501 Heule  -  laatst bijgewerkt: 12-10-2018