Agenda 2018

januari

06
Nationale Bondscompetitie Nederland 8e ronde
MTB Hoogeveen – DT 1
DT 2 - CEMA/DVZ
DT 3 – WSDV 4

06

13

20
Nationale Bondscompetitie Nederland 9e ronde
DT 1 - Damlust Gouda
Heijmans Exc. – DT 2
Heijmans Exc.2 – DT 3

20

27

28
Belgische Interclub 3e ronde  - (13:00)
Bruxelles/Wallonië - Phenix Kortrijk
WDC Heule - Brabo Antwerpen



februari

03
Nationale Bondscompetitie Nederland 10e ronde
DC 020 – DT 1
DT 2 - SNA
DT 3 - De Kroonschijf/DEZ 2

03
Interclub Ligue Hauts de France 3e ronde
WDC Heule - Glisy B
Compičgne B - La Couture
Pelves B - Wattrelos C

03

10

10

17
Nationale Bondscompetitie Nederland 11e ronde
DT 1 – WSDV
Den Haag – DT 2
De Variant – DT 3

17

24



maart

03
Interclub Ligue Hauts de France 4e ronde
Glisy B - Pelves B
La Couture - WDC Heule
Wattrelos C - Compičgne B

03

04

10

17

17

18

18

24

25
Belgische Interclub 4e ronde  - (13:00)
WDC Heule - Bruxelles/Wallonië
Phenix Kortrijk - DC Genk



april

02

07
Interclub Ligue Hauts de France 5e ronde (gezamenlijke ronde in Glisy)  - (15:00)
Wattrelos C - Glisy B
Pelves B - La Couture
WDC Heule - Compičgne B

21

22

23

28

29
Belgische Interclub 5e ronde  - (13:00)
Bruxelles/Wallonië - Antwerpen
DC Genk - WDC Heule



mei

05

06

12

20
21e Salou Open
Duurt tot 28 mei

30



juni

03

09

10
38e Golden Praag
Duurt tot 16 juni

16

18

23

30

30



juli



augustus

01
Europese jeugdkampioenschappen
In Litouwen (plaats nog steeds niet meegedeeld)
Duurt tot en met 9 augustus

03
Brunssum Open (Nl)
Duurt tot 11 augustus

13
Hoogeveen Open (Nl)
Duurt tot 18 augustus

19
Polish Open in Szczyrk - WC***
Duurt tot 25 augustus

25



september

01
Europese kampioenschappen Veteranen
Poreche (Grodno region) Belarus
Duurt tot 9 september

01

01
EK Veteranen in Parecce (Belarus)
Duurt tot 10 september

03
Senegal Open
Duurt tot 12 september

08

08

09

15

15
Nederlandse bondscompetitie 1e ronde
Dammend Tilburg1–Hijken DTC, DT2–IJmuiden, DT3–Limburg CT

16
Turkish Open in Izmir - WC***
Duurt tot 23 september

22

29

29
Nederlandse bondscompetitie 2e ronde
Witte v.Moort-DT1, CEMA/De Vaste Zet-DT2, CEMA/DE Vaste Zet 2-DT3



oktober

06

06

13
Nederlandse bondscompetitie 3e ronde
DT1–CTD Arnhem, DT2–Samen Sterk, DT3–CTD Arnhem 2

13

14

20

20

21

27
Nederlandse bondscompetitie 4e ronde
Van Stigt Thans 1-DT1, SNA Heerhugowaard-DT2, WSDV 4-DT3

28



november

03

06

10
Nederlandse bondscompetitie 5e ronde
DT1–Van Stigt Thans 2, DT2–Heijmans Excelsior, DT3–Heijmans Exc.2

10

17

18

18

24
Nederlandse bondscompetitie 6e ronde
DT1–MTB Hoogeveen, DT2–Constant/Charlois, DT3 heeft vrij



december

01

02

07

08
Nederlandse bondscompetitie 7e ronde
Damlust Gouda-DT1, DC 020-DT2, Brainsport Eindhoven 2–DT3

29



2017 | 2019

Speellokaal: VBS De Watermolen Watermolenwal 16 te 8501 Heule  -  laatst bijgewerkt: 12-10-2018