Agenda 2014
januari
04
05
Belgische Interclub 2e ronde
DC Genk - Phenix Kortrijk (uitgestelde wedstrijd van 29 december)
DC Genk - Phenix Kortrijk (uitgestelde wedstrijd van 29 december)
11
11
12
18
25
25
26
februari
01
Franse interclub 4e ronde
WDC - Wattrelos A
WDC - Wattrelos A
02
Derde ronde - 2 februari 2014 - (13:00)
Brabo Antwerpen - WDC Heule
Brabo Antwerpen - WDC Heule
08
16
22
Nederlandse bondscompetitie 11e ronde
TDV - Constant Charlois Rotterdam
TDV 2 - DEZ Hardinxveld-Giessendam
TDV 3 - Cema De Vaste Zet Geleen 3
TDV - Constant Charlois Rotterdam
TDV 2 - DEZ Hardinxveld-Giessendam
TDV 3 - Cema De Vaste Zet Geleen 3
23
27e Open International de Cannes
Het toernooi duurt tot 2 maart
Het toernooi duurt tot 2 maart
maart
01
Belgische Kampioenschappen Senioren (Oteppe)
01-09 maart
01-09 maart
15
Franse interclub 5e ronde - (14:00)
Compiègne A - WDC
Compiègne A - WDC
22
23
29
Clubwerking
Interne competitie
Interne competitie
april
05
Franse interclub 6e ronde
Pelves - WDC
Pelves - WDC
06
Europees kampioenschap veteranen 2014
6-12 april Kolobrzeg (Polen)
6-12 april Kolobrzeg (Polen)
06
Europees kampioenschap studenten U26
6-12 april 2014 in Kolobrzeg (Polen)
6-12 april 2014 in Kolobrzeg (Polen)
12
13
14
Belgische jeugdkampioenschappen (Heule)
14-18 april
14-18 april
18
Barrage om de landstitel 2014 - (11:00)
Gelijktijdig met de slotwedstrijden van de nationale jeugdkampioenschappen
Gelijktijdig met de slotwedstrijden van de nationale jeugdkampioenschappen
19
26
Twaalf uren van Brussel
Gaan helaas niet door
Gaan helaas niet door
26
mei
03
10
Jubileum 30 jaar damclub Arleux (Frankrijk)
Tweedaagse 10 en 11 mei
Tweedaagse 10 en 11 mei
10
Clubwerking (op verplaatsing) - (14:00)
Opgelet: Gaat NIET door in school !
Opgelet: Gaat NIET door in school !
11
17
Franse interclub 7e ronde
WDC - Glisy (gezamenlijke slotronde in Pelves)
WDC - Glisy (gezamenlijke slotronde in Pelves)
17
Jubileumtoernooi TDV Tilburg
zaterdag 17 mei 2014
zaterdag 17 mei 2014
17
21
24
Clubwerking (op verplaatsing)
Opgelet geen clubwerking in school
Opgelet geen clubwerking in school
25
Salou Open (Spanje)
25 mei tot 2 juni
25 mei tot 2 juni
25
17e Salou Open (Spanje) - (15:30)
Belgische vertegenwoordiging: Michel Trouet en nationaal kampioen Jimmy Depaepe
Belgische vertegenwoordiging: Michel Trouet en nationaal kampioen Jimmy Depaepe
30
31
juni
07
07
08
34ste Golden Praag (Tsjechië)
Het toernooi duurt tot 14 juni
Het toernooi duurt tot 14 juni
14
21
28
28
juli
05
Clubwerking
Afsluiting van het seizoen
Afsluiting van het seizoen
05
Open de Parthenay (Frankrijk)
duurt tot en met 10 juli
duurt tot en met 10 juli
12
4e Heerhugowaard Open
12-19 juli
12-19 juli
25
augustus
01
Europese Jeugdkampioenschappen in Pinsk (Belarus)
duurt tot 7 augustus
duurt tot 7 augustus
11
MTB Hoogeveen Open (Nederland)
van 11 tot 16 augustus
van 11 tot 16 augustus
23
30
Clubwerking - (14:00)
Aanvan nieuwe seizoen en openingstoernooi
Aanvan nieuwe seizoen en openingstoernooi
september
06
06
07
07
10
Geleen Open
10-14 september
10-14 september
13
20
Nederlandse bondscompetitie 1e ronde
HB: TDV - Gooi & Eemland Soest
1C: TDV 2 - Rivierendammers Goorinchem
2E: D' Amateurs St. Michielsgestel - Rivierendammers Goorinchem 2
HB: TDV - Gooi & Eemland Soest
1C: TDV 2 - Rivierendammers Goorinchem
2E: D' Amateurs St. Michielsgestel - Rivierendammers Goorinchem 2
22
Bacoli Open
Het toernooi duurt tot 30 september
Het toernooi duurt tot 30 september
27
oktober
04
Nederlandse bondscompetitie 2e ronde
Micone Tilburg - TDV
Raes Maastricht - TDV 2
Micone 2 - D Amateurs comb.
Micone Tilburg - TDV
Raes Maastricht - TDV 2
Micone 2 - D Amateurs comb.
04
Franse interclub 1e ronde
Pelves - Heule
Pelves - Heule
04
06
07
Europees kampioenschap 2014 in Tallinn (Estland)
duurt tot 14 oktober
duurt tot 14 oktober
11
Les Coupés en deux - Wattrelos 11 oktober 2014
Toernooi voor teams van 2 personen
Toernooi voor teams van 2 personen
11
12
12
18
Nederlandse bondscompetitie 3e ronde
TDV - Dordrecht
TDV 2 - Cema DVZ Geleen 2
D Amateurs combi - Raes/Cema combi
TDV - Dordrecht
TDV 2 - Cema DVZ Geleen 2
D Amateurs combi - Raes/Cema combi
18
22
Wereldkampioenschap Rapid - Izmir (Turkije)
duurt tot 24 oktober
duurt tot 24 oktober
22
Wereldkampioenschap Turks Dammen - Izmir (Turkije)
duurt tot 24 oktober
duurt tot 24 oktober
25
26
Wereldkampioenschap Minicadets en Hopes
26 oktober tot 1 november in Nomme (nabij Tallinn) Estland
26 oktober tot 1 november in Nomme (nabij Tallinn) Estland
26
Interland Nederland - Israël - België in Antwerpen
voor teams van 6 spelers
meerdere teams kunnen ingezet worden voor België
voor teams van 6 spelers
meerdere teams kunnen ingezet worden voor België
november
01
Nederlandse bondscompetitie 4e ronde
VBI Huissen 2 - TDV
Middelburg - TDV 2
VBI Huissen 3 - D Amateurs Combi
VBI Huissen 2 - TDV
Middelburg - TDV 2
VBI Huissen 3 - D Amateurs Combi
07
3e Lishui Open (China)
van 7 tot 13 november
van 7 tot 13 november
08
Franse interclub 2e ronde
Wattrelos - Heule
Wattrelos - Heule
11
15
Riga Open (Letland)
duurt tot 17 november
duurt tot 17 november
15
Nederlandse bondscompetitie 5e ronde
TDV - RDC Rijnsburg
TDV 2 - DEZ Culemborg 2
D Amateurs Combi - De Kroonschijf Molenaarsgraaf
TDV - RDC Rijnsburg
TDV 2 - DEZ Culemborg 2
D Amateurs Combi - De Kroonschijf Molenaarsgraaf
22
23
23
Championnat LRNP 1/3
Leers
Leers
29
december
06
Franse interclub 3e ronde
Heule vrij
Heule vrij
13
Nederlandse bondscompetitie 7e ronde
TDV - VST Schiedam
TDV 2 - De Variant Oudenbosch
D Amateurs Combi - EAD Asten
TDV - VST Schiedam
TDV 2 - De Variant Oudenbosch
D Amateurs Combi - EAD Asten
16
Wereldkampioenschap Junioren en Cadetten
Däbki (Polen) van 16-22 december
Däbki (Polen) van 16-22 december
20
Wereldkampioenschap Blitz in Hilversum (Nederland)
Lees verder...
Lees verder...
27
PWG Oudejaarstoernooi 's Gravenpolder
info lees verder...
info lees verder...
27
Kersttoernooi 's Gravenpolder
Kees Romijn wint editie 2014
Kees Romijn wint editie 2014
28